Доступність посилання

ТОП новини
18 Жовтень 2018, Київ 01:12

Азаров: розмови про відчуження ГТС – спекуляції опозиції


Прем’єр-мiнiстр України Микола Азаров називає спекуляцiями опозицiї заяви про намiр уряду збiльшити пенсiйний вiк, не пiдвищувати соцiальнi стандарти та розмови про втрату державного контролю над газотранспортною системою країни.

«Так звана опозицiя поширює спекуляцiї щодо пенсiйного вiку, незбiльшення соцiальних стандартiв – усе це фiкцiї. Навпаки, бюджет, що розробляється, враховує пiдвищення соцiальних стандартiв, i буде поступове їх збiльшення у цьому та наступному роках. Також спекуляцiї навколо нашої газової труби – ще раз наголошую: це спекуляцiї так званої опозицiї i нiщо інше», – сказав Азаров, вiдкриваючи засiдання уряду.

Раніше перший віце-прем’єр Андрій Клюєв заявляв, що уряд ініціює створення потрійного газового консорціуму України, Росії та Євросоюзу та подальшу передачу української ГТС у концесію.

Коментуючи цю заяву лідер об’єднаної опозиції Юлія Тимошенко наголосила, що створення консорціуму з управління українською газотранспортною системою буде незаконним. «Здавати в управління ГТС – все одно, що здати в управління Україну», – заявила лідер БЮТ.
XS
SM
MD
LG