Доступність посилання

ТОП новини
16 Грудень 2018, Київ 01:18

Рада Європи чекає оцінки влади України щодо перспектив співпраці


Рада Європи хоче почути від вищих посадових осіб України фахову та політичну оцінку раніше затвердженого Плану дій РЄ для України на 2008-2011 роки, повідомляє прес-служба Міністерства юстиції України.

За словами представника генсекретаря Ради Європи Акке Петерсона, європейська сторона готова обговорювати та коригувати, згідно з баченням нового керівництва Української держави, плани співпраці в напрямках захисту прав людини, розвитку верховенства права, сприяння демократичним процесам.

Зокрема, заявив Петерсон, на європейському континенті надають особливого значення раніше розпочатій співпраці в рамках проектів боротьби з корупцією, стосовно судової реформи. Крім того, за словами представника генсека Ради Європи, європейську сторону цікавить позиція нового керівництва України про необхідність реформування системи прокуратури та пенітенціарної системи України.

З 26 по 30 квітня в Страсбурзі (Франція) відбудеться весняна сесія парламентської асамблеї Ради Європи. Передбачається участь у сесії Президента України Віктора Януковича.

Recommended

XS
SM
MD
LG