Доступність посилання

ТОП новини

Генпрокуратура відкликала позов до колишньої «Криворіжсталі»


Господарський суд Києва припинив розгляд справи за позовом Генеральної прокуратури про визнання незаконною додаткової угоди до Договору купівлі-продажу «Криворіжсталі». Відповідну ухвалу виніс сьогодні суддя Господарського суду Києва Олег Хрипун.

Таке рішення суддя ухвалив на підставі відмови Генпрокуратури від відповідного позову до Фонду держмайна і компанії «АрселорМіттал».

Генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг» Рінат Страков, присутній на засіданні суду, висловив задоволення таким рішенням і зауважив, що воно сприятиме продовженню конструктивного діалогу власників підприємства з українською владою.

Провадження у справі було відкрите 26 липня цього року. Генпрокуратура в інтересах держави домагалася визнання недійсними змін до договору купівлі-продажу, згідно з якими виконання низки інвестзобов’язань було відкладено на період фінансово-економічної кризи. Задоволення цього позову поставило б під сумнів право власності «АрселорМіттал» на колишню «Криворіжсталь».

Після перших слухань у вересні «АрселорМіттал» поширив заяву, в якій висловив своє занепокоєння з приводу недотримання законів України та міжнародного законодавства під час цих слухань.

Президент Віктор Янукович під час свого нещодавнього візиту до Парижа повідомив, що обговорював ситуацію з приводу компанії з президентом Франції і спрогнозував, що питання про реприватизацію «АрселорМіттал Кривий Ріг» не порушуватиметься.
XS
SM
MD
LG