Доступність посилання

ТОП новини

Парламент відклав розгляд закону про доступ до інформації


Верховна Рада перенесла на 2 листопада розгляд законопроекту «Про доступ до публічної інформації». За таке рішення проголосував 251 із 429 народних депутатів, зареєстрованих в сесійній залі.

Перед цим спікер Володимир Литвин поставив на «сигнальне голосування» даний законопроект, але він не набрав необхідної кількості голосів. За нього проголосували лише 174 депутати при необхідних 226.

Після того, як була підтримана пропозиція щодо перенесення розгляду даного законопроекту на 2 листопада, Литвин звернувся до народних депутатів з проханням, щоб більше не було перенесень розгляду даного законопроекту, щоб «я не позичав очі в Сірка перед європейськими структурами».

Цей законопроект передбачає процедуру реалізації права на доступ до інформації шляхом подання запитів на інформацію, а також виконання обов’язку розпорядниками інформації оприлюднювати інформацію про свою діяльність.

Вчора 150 громадських організацій й 450 журналістів направили звернення у Верховну Раду із проханням схвалити документ 21 жовтня.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG