Доступність посилання

ТОП новини

Очікування від місцевих виборів: фальсифікації чи провокації?


Київ – В опозиції завчасно не визнають результатів місцевих виборів, а міліція готується до провокацій із боку опозиційних сил. Про це заявляють лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко та міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов. На думку Тимошенко, провладні сили вже розпочали фальсифікацію виборів, запланованих на 31 жовтня. Натомість міністр внутрішніх справ наголошує на необхідності своєчасного аналізу правоохоронцями інформації про підготовку акцій протесту.

На думку міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова, більшість масових акцій, пов’язаних із місцевими виборами, – провокації з боку опозиції. Він упевнений, що міліція повинна детальніше аналізувати заявки на проведення мітингів.
Анатолій Могильов

«У них одна мета – напружити ситуацію і на цьому створювати тло, що вибори нечесні. Тому необхідно залучити оперативні можливості, щоб забезпечити своєчасне отримання інформації про підготовку акцій», – наголосив міністр під час наради.

Тимошенко застерігає від фальсифікацій

Натомість в опозиційній партії «Батьківщина» вже не визнають результатів місцевих виборів у деяких регіонах України. Лідер партії Юлія Тимошенко переконує, що Партія регіонів вже фальсифікує перебіг виборчої кампанії і має для цього підтримку президентської Адміністрації.
Юлія Тимошенко

«Ми вже не визнаємо результати виборів у Львівській, Київській областях та в місті Тернополі, де на сьогодні зареєстровані списки від фальшивих організацій партії «Батьківщина»», – заявила Юлія Тимошенко.

«Я вважаю, що відповідальність за фальсифікацію виборів, яка йде повним ходом, лежить персонально на Президентові України Вікторові Януковичу», – додала вона.

Міліція боїться другого майдану – політолог

Експерти припускають, що і МВС, і опозиція мають підстави перейматися. Слова Юлії Тимошенко про фальсифікації результатів виборів політолог Володимир Фесенко називає політичними.
Володимир Фесенко

«Тимошенко вже сформулювала для себе політичну позицію. На перемогу у її партії немає підстав розраховувати, тому вона заздалегідь виставляє оцінку. Вони не визнають результати виборів, причому не тільки у тих регіонах, де не беруть участь, але й по всій Україні», – каже політолог у коментарі Радіо Свобода.

Натомість побоювання міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова Володимир Фесенко називає професійним поглядом на проблему виборів. «Чого побоюється міліція і деякі представники Партії регіонів? Вони побоюються, що після виборів знову буде майдан», – додає він.

За даними останніх соціологічних опитувань, більш як половина респондентів очікує фальсифікацій на місцевих виборах.
XS
SM
MD
LG