Доступність посилання

ТОП новини

У Рівному підприємці встановлюють намети перед будівлею ОДА


На рівненському майдані Просвіти перед облдержадміністрацією зібралися близько п’яти тисяч мітингувальників, які покинули свої робочі місця на ринках міста, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

Вони висловили незадоволення вчорашнім рішенням сесії обласної ради з приводу звернення до Президента.

Підприємці провели мітинг, на якому ще раз обґрунтували необхідність скасування ухваленого у першому читанні Податкового кодексу і відставку причетних до його розробки урядовців.

Рівняни почали збір підписів із закликом скликати позачергову сесію і почали встановлювати намети, оголосивши акцію місцевих підприємців безстроковою – до скасування Податкового кодексу, відхилення проекту Трудового кодексу, який, як ідеться у зверненні підприємців, «дискримінує найманого працівника», та зняття з розгляду проекту закону про мови в Україні, який «має на меті відвернути увагу від негараздів в економіці».

Рівняни також вимагають припинити тиск на ЗМІ, не вимагати від журналістів та редакторів «не висвітлювати акції протесту та приховувати від широких верств населення позиції, які висловлює значна кількість громадян України».

У разі, якщо депутати обласної ради не зберуться на позачергову сесію, підприємці заявили, що домагатимуться їхньої відставки.

Перший заступник голови Рівненської ОДА Анатолій Юхименко пообіцяв передати текст звернення підприємців в Адміністрацію Президента.
XS
SM
MD
LG