Доступність посилання

ТОП новини

Луценко називає абсурдними висунуті йому звинувачення


Екс-міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко заявляє, що влада висунула йому «абсурдні звинувачення» з метою залякати інших опозиційних політиків. Про це колишній міністр заявив, коментуючи завершення Головним управлінням з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури досудового слідства у кримінальній справі за його обвинуваченням.

Екс-міністр назвав «юридичним маразмом» висунуті йому вчора остаточні обвинувачення.

Екс-міністр нагадав, що 41 день тому його викликали до Генеральної прокуратури як свідка, і того ж дня йому змінили статус на обвинуваченого.

«Кримінальна справа зводилась до наступного: міністр внутрішніх справ України увійшов у попередній зговір зі своїм водієм з метою поцупити з державного бюджету 40 тисяч гривень», – зауважив Луценко.

Екс-міністр заявив, що всі звинувачення проти нього мають одну мету – залякати інших політиків, не допустити опозиціонерів до наступних парламентських виборів та помститись йому за принципову позицію на посаді глави МВС.

Вчора Генеральна прокуратура України повідомила, що завершила досудове слідство за обвинуваченням екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка та його водія Леоніда Приступлюка в розтраті бюджетних коштів.

Як повідомляє прес-служба Генпрокуратури, Луценку висунули обвинувачення за статтями «заволодіння державним майном в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем, за попередньою змовою групи осіб» та «перевищення службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки».
XS
SM
MD
LG