Доступність посилання

ТОП новини

Політики вітають журналістів із професійним святом


Сьогодні в Україні відзначається професійне свято працівників засобів масової інформації – День журналіста. З цієї нагоди надходять привітання політиків

Президент України Віктор Янукович запевняє, що влада робитиме усе для дальшого розвитку свободи преси в Україні.

«У день професійного свята бажаю журналістам України нових можливостей в реалізації їхніх завдань – високо нести стандарти журналізму, завжди бути надійним комунікатором суспільства, об’єктивно і правдиво інформувати людей про все, що відбувається в країні та світі», – ідеться в привітанні Президента, який сьогодні знову не зміг виконати своєї торішньої обіцянки – запросити журналістів до своєї резиденції «Межигір’я».

Свобода слова в Україні стала незаперечною реалією, і в цьому один з найвагоміших підсумків двох десятиріч незалежності, вказав у своєму привітанні голова Верховної Ради України Володимир Литвин.

Прем’єр-міністр України Микола Азаров висловив упевненість, що журналістам вистачить мудрості «виявляти недоліки та помилки».

Колишній прем’єр Юлія Тимошенко у своєму привітанні зауважила: «У цей день традиційно бажають цікавих інтерв’ю, сенсаційних розслідувань, гучних репортажів, вдалих фотознімків. До цих зрозумілих побажань хочу додати ще одне: щоб День журналіста не перетворився на Ніч».

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG