Доступність посилання

ТОП новини

Профспілки просять Януковича ветувати пенсійну реформу


Федерація профспілок України просить Президента Віктора Януковича застосувати право вето до закону про пенсійну реформу, яким парламент запровадив підвищення пенсійного віку для жінок із 55 до 60 років із щорічним його збільшенням на 6 місяців, починаючи з 1 вересня. Про це йдеться в тексті звернення.

«Профспілки України звертаються до Вас із проханням застосувати право вето до закону України «Про заходи для законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи» в ухваленій редакції, повернути його Верховній Раді на доопрацювання і вжити всіх можливих заходів для захисту конституційних прав громадян на достатній рівень пенсій і забезпечення справедливості в сфері пенсійного забезпечення», – наголошується у зверненні.

У Федерації профспілок вважають також, що низка норм закону не відповідає Конституції.

Крім того, у повідомленні йдеться, що проект закону про пенсійну реформу розглядався загальним представницьким органом всеукраїнських профспілок і профоб’єднань, на всеукраїнських зборах представників профспілкових організацій, Національною тристоронньою соціально-економічною радою, і на жодному з цих заходів його не підтримали.
XS
SM
MD
LG