Доступність посилання

ТОП новини
20 Листопад 2018, Київ 21:20

Нацрада – «Репортерам без кордонів»: «Цифру» поділили чесно


Голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Володимир Манжосов заперечує, що конкурс із розподілу ліцензій на цифрове мовлення був непрозорим. Про це йдеться в його листі до генсекретаря міжнародної організації «Репортери без кордонів» Жана-Франсуа Жульяра, повідомляє «Українська правда» з посиланням на «Телекритику».

«Національна рада не може погодитися із вашим твердженням, висловленим у відкритому листі, щодо непрозорості проведення конкурсу. На нашу думку, конкурс проходив відкрито, за участі усіх зацікавлених сторін. Національна рада максимально сприяла конкурсантам», – йдеться в оприлюдненому листі.

«Головними критеріями під час визначення переможців цифрового конкурсу було забезпечення повноцінного 24-годинного мовлення, фінансова та економічна спроможність телекомпаній, наявність власного продукту та оригінальність концепції», – пояснив у листі Манжосов.

За його словами, Нацрада розуміє, що місцеві мовники мають різні фінансові можливості і не завжди можуть забезпечити цілодобове мовлення, тож рада «готова розглядати питання щодо зміни конкурсних умов для повторного конкурсу на МХ-5». «Йдеться про можливість здійснення спільного мовлення декількома телекомпаніями чи співпрацю регіонального та місцевого мовників», – уточнив Володимир Манжосов.

Напередодні «Репортери без кордонів» закликали Нацраду з питань телебачення і радіомовлення переглянути результати конкурсу з розподілу ліцензій на цифрове мовлення.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG