Доступність посилання

ТОП новини
18 Січень 2019, Київ 11:14

Адвокат американців, засуджених в Ірані, оскаржив вирок


Адвокат двох американців, засуджених в Ірані за шпигунство і за незаконний перетин кордону, повідомив у неділю, що подав апеляцію на їхні 8-річні вироки, й висловив сподівання, що їх можуть хоча б помилувати.

Як сказав адвокат Масуд Шафіеї, він не мав змоги зустрітися зі своїми підзахисними Шейном Бауером і Джошем Фатталом від часу винесення їм вироків тиждень тому.

Наприкінці минулого тижня двоє громадян США, звинувачені в Ірані «нелегальному перетині кордону» і в «шпигунстві», отримали вироки в вісім років ув’язнення – по три роки за першим зі звинувачень і ще по п’ять за другим.

Справа третьої американки Сейри Шоурд, затриманої разом із ними, але по тому відпущеної під заставу, далі лишається відкритою.

Трьох громадян США, Шейна Бауера, Джоша Фаттала і Сейру Шоурд, затримали в Ірані наприкінці липня 2009 року неподалік кордону з Іраком і звинуватили в незаконному перетині кордону, а потім і в шпигунстві на користь Сполучених Штатів. Дівчину відтак через стан здоров’я звільнили минулого року з-під варти під заставу на суму в 500 тисяч доларів, і вона повернулася до США, де дала знати, що не має наміру повертатися до Ірану на суд.

Американці заявляють, що потрапили до Ірану помилково, подорожуючи як туристи горами сусіднього Іраку. Влада США також заявляла, що звинувачення їх у шпигунстві безпідставні.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...

Recommended

XS
SM
MD
LG