Доступність посилання

ТОП новини

Луценко просить лікування в спеціалізованій лікарні


Колишній міністр внутрішніх справ, лідер партії «Народна самооборона» Юрій Луценко заявляє, що два попередні клінічні висновки про стан його здоров’я свідчать про необхідність його лікування в спеціалізованій лікарні.

Тим часом, додає він у своїй заяві, яку оприлюднено на сайті «Народної самооборони», суд відмовив йому в такому лікуванні, а натомість прислав сьогодні ще одну комісію.

На думку Луценка, таким чином «фактично влада затягує час і замість надання медичної допомоги організовує видимість нових обстежень».

Він також наголосив, що не пов’язує свою хворобу і подальше утримання його під арештом. «Я не збираюсь використовувати діагноз лікарів для спроб вийти з тюрми, бо цілком усвідомлюю залежність суду від керівництва країни, яке дало наказ ув’язнити двох лідерів опозиції. Я вийду з тюрми не через стан здоров’я, а через невинуватість, скільки б часу це не зайняло», – мовиться в його заяві.

Відтак, заявляє Луценко, єдина його вимога – дати можливість отримати необхідне лікування, «щоб дожити до цього часу».

Раніше сьогодні з проханням організувати обстеження Юрія Луценка та надати йому кваліфіковану медичну допомогу в медичних закладах Міністерства охорони здоров’я, або ж принаймні перевести його до медичної частини СІЗО та надати йому всю наявної в умовах цієї установи медичну допомогу, звернулася уповноважений Верховної Ради України з прав людини Ніна Карпачова

Сьогодні ж Державна пенітенціарна служба повідомила, що Луценко «категорично відмовився» від медичного огляду і обстеження комісією з провідних фахівців МОЗ за спеціалізацією «гастроентерологія». За цим повідомленням, без такого додаткового обстеження встановлення діагнозу є передчасним.

Учора дружина Луценка Ірина заявила, що лікарі МОЗ уже встановили її чоловікові діагноз «цироз печінки».
XS
SM
MD
LG