Доступність посилання

ТОП новини

Україна зацікавлена досвідом Польщі у видобутку сланцевого газу – Клюєв


Андрій Клюєв - перший віце-прем’єр міністр України
Українська влада зацікавлена досвідом Польщі в пошуку і видобутку сланцевого газу, значні поклади якого є також в Україні.

Про це, як повідомляє УНІАН, сказав перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв на прес-конференції в польській Криниці у п’ятницю.

Андрій Клюєв привітав присутнього на конференції польського віце-прем’єра Вальдемара Павляка з нещодавнім вдалим першим видобутком сланцевого газу в Польщі.

«Ми раді успіхам наших колег із Польщі, оскільки також маємо значні запаси сланцевого газу», – цитують Клюєва польські ЗМІ.

У червні цього року британська компанія 3Legs Resources поінформувала про виявлення покладів сланцевого газу в результаті пробного буріння на північному заході Польщі.

Цього літа український уряд вніс сланцевий газ до корисних копалин «загальнодержавного значення». В Україні ще тривають оцінки запасів. За попередніми оцінками Геологічного агентства США, це найменше півтора-два з половиною трильйони кубометрів. Тим часом Сполучені Штати завдяки сланцю стали світовим лідером з видобутку газу, обігнавши нещодавно російський «Газпром».

Сланцевий газ – природний газ, який видобувається зі сланця – поширеної осадової породи.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG