Доступність посилання

ТОП новини
18 Січень 2019, Київ 11:24

Литвин пропонує скасувати відмову від повернення на «зимовий час»


Голова Верховної Ради України Володимир Литвин пропонує на засіданні парламенту 18 жовтня скасувати рішення, яким було скасовано повернення України з літнього на поясний час. Про це він заявив сьогодні.

«Я, як ніхто, беру на себе відповідальність за ухвалення цього рішення. Я думаю, що тут був певною мірою спрощений підхід до розгляду відповідного проекту постанови», – сказав Литвин.

Спікер наголосив, що ознайомився з багатьма матеріалами та зверненнями, які він отримує, і вирішив запропонувати парламентові скасувати цю постанову.

Голова Верховної Ради додав, що в проекті рішення про це Кабінетові Міністрів протягом місяця запропоновано внести на розгляд парламенту проект закону, який регулюватиме цю проблему в Україні.

Спікер зазначив, що, на його думку, Україна має перевести стрілки годинника на годину назад (повернувшись із літнього на поясний час), а надалі в літній період стрілок не переводити. «Я думаю, що є підтримка цієї пропозиції. Вважаю, тут потрібно визнати свою помилку й визнати її якнайшвидше, й ухвалити відповідне рішення», – сказав Володимир Литвин.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...

Recommended

XS
SM
MD
LG