Доступність посилання

ТОП новини

Бойкотувати вибори в Україні – допомагати владі (огляд преси)


Київ«Бойкот – не вихід». У статті під таким заголовком газета «День» переконує, що в нинішніх умовах бойкотувати вибори – це не боротися з монополією на владу Партії регіонів, а безпосередньо їй сприяти. Якщо виборець не прийшов на дільницю і не використав свій бюлетень, то найімовірніше він буде вкинутий на користь Партії регіонів, наголошує видання. Однак, як переконує експерт «Дня», загалом вибори як в Україні, так і в світі перестали безпосередньо впливати на якість життя. Адже ніде в світі не обирають найкомпетентніших і найрозумніших, тому що вибори є маркетинговою технологією, переконаний експерт.

Нацбанк наслідує приклад Мінфіну і найближчим часом запропонує приватним особам інвестиційні сертифікати, вартість яких відповідатиме курсу золота на світових ринках. Це допоможе доповнити золоті монети і, на думку Нацбанку, створить альтернативу доларам і євро як засобу збереження заощаджень. Докладніше про це розповідають «Економічні відомості» в публікації «Долар поб’ють золотим папером».

Розфасована в Україні червона ікра містить заборонений у Росії уротропін, стверджує газета «Україна молода». При цьому продукт, що випускається в Росії, але для експорту в Україну, також містить небезпечний для людини хімічний елемент. Про те, як визначити його присутність на упаковці, видання інформує в матеріалі «Не все те «червоне золото», що ікра».

За подання заяви до суду про розірвання шлюбу доведеться заплатити майже сто гривень, а за розподіл майна – щонайменше три тисячі. Про інші нововведення в новому законі «Про судовий збір» розповідає газета «Факти».

У водіїв, які сядуть за кермо в нетверезому стані, забиратимуть не лише права, а й автомобіль. Як інформують «Ізвєстія» в Україні», водійські права можуть конфіскувати терміном до 5 років, а штрафи – зрости вдвічі. Згідно з законопроектом, який депутати взяли на розгляд, за перше правопорушення загрожує штраф понад 7,5 тисяч гривень, а при повторному – 12 тисяч. Докладніше про запропонований законопроект йдеться в статті «Тверезе рішення».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG