Доступність посилання

ТОП новини

Рада Європи у Києві ухвалила Декларацію з розвитку місцевого самоврядування


Рада Європи за підсумками європейської конференції з проблем місцевого самоврядування у Києві ухвалила Декларацію з розвитку місцевого самоврядування.

За повідомленням кореспондента Радіо Свобода, декларація визначає основні завдання реформ територіальних громад та органів влади, які рада пропонує здійснити країнам-членам для підтримки громад у час економічної кризи.

Як розповіла Радіо Свобода генеральний директор програм Ради Європи Ґабріела Батаїні-Драґоні, «Київська декларація визначає успішний розвиток місцевих та територіальних громад як підґрунтя для формування громадянського суспільства і розвитку демократії». «Діяльність Ради Європи у цій сфері спрямована на підтримку у громаді та суспільстві механізмів для захисту прав людини та верховенства права», – зазначила вона.

Декларацію підписали від імені України – міністр регіонального розвитку Анатолій Близнюк, від імені Ради Європи – президент ПАРЄ Мевлют Чавушоглу.

Київська конференція Ради Європи з проблем місцевого самоврядування за два дні роботи розглянула питання розвитку громад та органів місцевого управління за умов кризи, питання транскордонного співробітництва та можливості поглиблення діалогу між громадою, місцевою та центральною владою.

Конференція стала останнім міжнародним заходом, який Україна ініціювала в рамках головування в Раді Європи.
XS
SM
MD
LG