Доступність посилання

ТОП новини

США: санкції Заходу проти Сирії дієві


Представник Міністерства фінансів США заявив, що західні економічні санкції проти Сирії в поєднанні з кроками країн регіону прискорять усунення режиму сирійського президента Башара аль-Асада, повідомило в неділю посольство США в Йорданії.

За цим повідомленням, помічник міністра фінансів США Данієл Ґлейзер зустрівся з йорданськими урядовцями і банкірами і пояснив їм деталі санкцій, які наклали раніше на Сирію Сполучені Штати Америки і Європейський Союз через жорстоке придушення сирійською владою протестів проти неї.

При цьому, мовиться в повідомленні, Ґлейзер звернув увагу на ймовірні спроби Сирії обійти ці санкції через фінансовий сектор Йорданії.

У заяві не пояснювалося, на яку допомогу від Йорданії очікують США, і сам американський урядовець не коментував своїх зустрічей.

Тим часом із Сирії в неділю повідомили про загибель іще чотирьох демонстрантів, яких застрелили силовики, коли вони вигукували гасла проти авторитарного президента країни Башара аль-Асада на мітингу в місті Хама.

Насильство в Сирії не припиняється попри минулотижневу обіцянку влади країни припинити його і забезпечити захист цивільного населення, звільнити ув’язнених за участь у противладних протестах і вивести війська з міст і селищ. За оцінками ООН, кількість жертв придушення виступів проти режиму, які почалися в Сирії в середині березня, перевищила 3 з половиною тисячі.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG