Доступність посилання

ТОП новини

Інвестиції не йдуть, бо міністри не приходять на зустрічі – посол Німеччини


Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Ганс-Юрґен Гаймзьот
Серед причин, які стримують надходження німецьких інвестицій в Україну, – брак правових гарантій та непрозорість економічного життя країни. Про це в ефірі Радіо Свобода заявив Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Ганс-Юрґен Гаймзьот.

«Навіть домовленості щодо зустрічей. Коли міністри не з’являються на зустрічі. Або, наприклад, мене завжди дивує, коли до Президента приходить відразу ж така велика кількість міністрів», – сказав посол.

«Перш за все, це правова невизначеність чи брак правових гарантій. Це пов’язано також із тісним переплетінням юстиції з політикою, з економічними інтересами. Це також може бути пов’язано з корупцією. Інша причина – у непрозорості економічного життя. Це простежується, зокрема, на прикладі тендерів і конкурсів. І третя причина – це брак надійності у відносинах. Немає певності у тому, що договори будуть залишатися такими ж, як вони були укладені, що залишатимуться ті ж самі закони протягом тривалого часу», – додав Ганс-Юрґен Гаймзьот.
XS
SM
MD
LG