Доступність посилання

ТОП новини

Суд визнав можливим попередній розгляд скарги Тимошенко без неї


Прихильники Тимошенко зібрались біля Апеляційного суду Києва, 1 грудня 2011 року
Прихильники Тимошенко зібрались біля Апеляційного суду Києва, 1 грудня 2011 року
Київ – Апеляційний суд Києва визнав можливим попередній розгляд скарги Юлії Тимошенко на вирок щодо газової справи за відсутності в залі колишнього прем’єра. Рішення оголосила сама суддя-доповідач Олена Ситайло після повернення з нарадчої кімнати.

Cуд, зокрема, мотивував своє рішення тим, що підстав для задоволення клопотання захисту немає.

Згідно з законодавством, вирішив суд, попередній розгляд апеляції може здійснюватися одноособово суддею з обов’язковою присутністю прокурора, а також з можливою присутністю позивача.

Тимошенко не змогла прибути до суду через стан здоров’я – Турчинов

Колишній прем’єр Юлія Тимошенко не може бути присутньою на засіданні Апеляційного суду Києва через стан здоров’я. Про це заявив перший заступник лідера партії «Батьківщина» Олександр Турчинов.

«Юлія Володимирівна через стан здоров’я не змогла бути тут. А стан її здоров’я значно погіршується. Їй не проводять ніякого лікування, тривають тортури, не допускають лікарів, які могли б її лікувати», – сказав він журналістам.

Суд пішов до нарадчої кімнати, щоб ухвалити рішення щодо клопотання захисту тимчасово зупинити розгляд апеляції колишнього прем’єра у зв’язку з її хворобою.

До цього суд відмовив захистові колишнього прем’єра Юлії Тимошенко у відводі головуючої судді Олени Ситайло. Необхідність відводу адвокат Юрій Сухов пояснював тим, що за дві дні призначена суддею з попереднього розгляду Ситайло не могла вивчити матеріали справи.

Апеляційний суд Києва нині проводить попередній розгляд апеляції колишнього прем’єра та її захисту на вирок Печерського районного суду в «газовій справі», за якою Юлію Тимошенко засудили до 7 років позбавлення волі.

Тимошенко перебуває в Київському СІЗО з 5 серпня 2011 року. 11 жовтня суд засудив її до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів із Росією у 2009 році.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG