Закон про вибори народних депутатів, який було ухвалений широким консенсусом за участю фракцій більшості та опозиції, може зазнати змін, стверджує газета «Україна молода». Причому корективи можуть втілитися без участі парламенту – в разі, якщо окремі норми проекту будуть визнані незаконними Конституційним Судом. Ідеться про норму, яка дозволяє кандидатам балотуватися одночасно і за партійним списком, і в мажоритарному окрузі. У 1998 році аналогічне положення закону було визнане неконституційним, нагадує видання. Загалом, експерти «України молодої» солідарні в думці, що нинішній закон «одноразовий». Буде нова виборча кампанія – буде новий закон.
Виробництво сигарет в Україні стабільно скорочується, переконує газета «Факти». Хоча соціологи твердять, що кількість курців чомусь не зменшується. Просто українці перейшли на більш дешевші контрабандні і підроблені сигарети. За даними Держспоживстандарту майже 40% торгівельних яток в України продають в тому числі і контрабандні сигарети. Митники зізнаються: конфіскувати вдається лише десяту частину усіх нелегальних поставок. Конкретніше про це йдеться в рубриці «Болюче питання».
Дописувач газети «Голос України» наголошує на шкідливості для довкілля застосування солі, яку комунальні служби використовують узимку для танення криги на тротуарах і дорогах. Сіль, потрапляючи у ґрунт, робить його непридатним для життя дерев, руйнує дорожнє покриття, а про взуття перехожих – годі й казати, наголошує еколог. Однак комунальники переконують, що це найдешевший спосіб боротьби з ожеледицею. Але з огляду на збитки від безкінечного пересаджування дерев, фарбування огорож, ремонту дорожнього покриття, аргумент про «економію» – просто несерйозний, наголошує дописувач парламентської газети у статті «Комунальники, не сипте сіль на рану».