Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко знову відмовилася від медобстеження – пенітенціарна служба


Колишня Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко, яка перебуває в Качанівській виправній колонії в Харкові, вчергове відмовилась сьогодні від медичного огляду новою комісією висококваліфікованих фахівців Міністерства охорони здоров’я та біохімічного обстеження її крові, повідомила Державна пенітенціарна служба.

За повідомленням, члени цієї нової комісії, серед них двоє професорів, раніше не залучались до проведення оглядів чи обстеження стану здоров’я колишнього прем’єра; до складу комісії, зокрема, увійшли фахівці в галузі токсикології.

Повідомлення про чергову відмову Тимошенко від медобстеження пенітенціарна служба видає практично щодня. Попереднє, про вчорашню таку відмову, оприлюднили раніше сьогодні.

У цьому першому сьогоднішньому повідомленні було, зокрема, заявлено, що, згідно з висновками лікарів, наявна інформація дозволяє говорити про те, що стан здоров’я Тимошенко наразі є задовільним.

Також було спростовано інформацію про те, що Юлії Тимошенко був призначений медпрепарат, від якого, як заявляли її захисники і прихильники, ув’язненій стало зле, мовилося в повідомленні.

Також раніше сьогодні Генеральна прокуратура України заявила про готовність сприяти в межах своєї компетенції організації роботи спільної медичної групи для проведення незалежного обстеження Тимошенко.

Юлія Тимошенко перебуває в Качанівській колонії в Харкові, засуджена до семи років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів із Росією у 2009 році. Її захисники заявляють, що Тимошенко серйозно хвора і, зокрема, потерпає від сильного болю в спині. Вони також заявляють, що 6 січня Тимошенко непритомніла більш як на дві години. Правоохоронці і медики заперечують це.
XS
SM
MD
LG