Доступність посилання

ТОП новини

Депутатів Ар’єва та Павловського примусово видалили із зали суду в справі Луценка


Близько 10 бійців спецпідрозділу «Грифон» залучалися до примусового видалення народних депутатів депутатів Володимира Ар’єва і Андрія Павловського із зали судового засідання, де розглядається справа екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка. Працівники міліції відтіснили обох депутатів із судової зали.

Раніше головуючий у процесі суддя Сергій Вовк ухвалив рішення про видалення із зали суду усіх осіб, які не є учасниками процесу. Підставою для такого рішення стала, за словами судді, неналежна поведінка народних депутатів Володимира Ар’єва і Андрія Павловського.

Ар’єв, зокрема, після того, як суд вирішив продовжити сьогоднішнє судове засідання, голосно звернувся до судді: «Ви суддя чи гестаповець? Ви знущаєтесь над людиною, тим більше у це велике свято Водохреща».

У свою чергу Павловський обізвав суддів «подонками».

Сьогодні захист Луценка подавав клопотання про перенесення засідання на інший день, у зв’язку з погіршенням стану здоров’я підсудного. Клопотання були відхилені.

Дружина екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка Ірина стверджує, що останні два тижні її чоловік почувається зле. За її словами, лікарі констатували в Луценка панкреатичний криз. Вчора ввечері, зазначила дружина екс-міністра, Луценку вкололи ліки для того, щоб він «міг стояти на ногах і брати участь у судовому засіданні». «Мета влади – довести Луценка до смерті», – додала вона.

Сам Луценко в ексклюзивному письмовому коментарі Радіо Свобода зазначив, що знеболювальні пігулки йому вже не допомагають, тому все частіше йому колють знеболювальні препарати внутрішньовенно. Сьогодні такі ін’єкції екс-міністру робили, як мінімум, двічі.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG