Доступність посилання

ТОП новини

Канада і правоохоронці домовляються про обстеження Тимошенко – пенітенціарна служба


Делегація посольства Канади в Україні на робочій зустрічі в п’ятницю в Державній пенітенціарній службі порушила питання про дозвіл групі канадських лікарів провести медичне обстеження колишнього Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко, яка перебуває в ув’язненні, повідомила прес-служба пенітенціарної служби.

Після зустрічі посол Трой Лулашник повідомив, що посольство Канади надішле офіційні пропозиції з цього питання. А українська сторона звернула увагу на необхідність урахувати процедури, визначені українським законодавством, мовиться в повідомленні.

Зустріч відбулася на прохання Міністерства закордонних справ України за запитом міністра закордонних справ Канади Джона Берда, повідомила пенітенціарна служба.

Раніше прихильники Тимошенко повідомляли, що уряд Канади запропонував Тимошенко допомогу в незалежному обстеженні стану її здоров’я і лікування, але для здійснення цього потрібен дозвіл Державної пенітенціарної служби.

Юлія Тимошенко перебуває в Качанівській колонії в Харкові, засуджена до семи років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів із Росією у 2009 році.

Її захисники заявляють, що Тимошенко серйозно хвора і, зокрема, потерпає від сильного болю в спині.

Колишня прем’єр відмовляється від медичних оглядів у колонії фахівцями Міністерства охорони здоров’я України.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG