Доступність посилання

ТОП новини

Російська опозиція схвалила проект резолюції мітингу 4 лютого


У Росії на засіданні оргкомітету чергової акції «За чесні вибори», призначеної на 4 лютого в Москві, сьогодні схвалили проект її резолюції, який, серед іншого, містить вимогу відставки голови Центрвиборчкому Росії Володимира Чурова.

У перебігу акції, після тривалих переговорів узгодженої з владою російської столиці, різні опозиційні політичні сили пройдуть чотирма окремими колонами.

Учасники акції вимагатимуть чесного проведення президентських виборів, призначених на березень, на яких збирається повернутися на посаду прем’єр-міністр, попередній президент Володимир Путін.

Того ж дня в іншому місці Москви має відбутися організований владою мітинг на підтримку Путіна як кандидата на президента. За повідомленнями, працівників бюджетної сфери Москви змушують брати в ньому участь.

Російська опозиція заявляє, що результати попередніх виборів, парламентських, на початку грудня були сфальсифіковані на користь фактичної «партії влади», «Єдиної Росії», і вимагає через це відставки голови ЦВК, відповідального, на її думку, за ці фальсифікації.
XS
SM
MD
LG