Доступність посилання

ТОП новини

У Росії видали й відкликали повістку редакторові «Еха Москви»


Головний редактор провідної ліберальної радіостанції Росії «Ехо Москви» Олексій Венедиктов повідомив сьогодні, що прокуратура в Москві відкликала видану йому раніше цього ж дня повістку з вимогою прийти на допит. За його повідомленням у твітері, прокуратура заявила, що необхідність допиту «відпала».

Раніше сьогодні Венедиктов повідомляв, що його викликали на завтра на допит через скаргу, що стосується порушення трудового кодексу.

Як повідомляють російські засоби інформації, скаргу подав іще місяць тому мешканець міста Тамбова, який вважає за дискримінаційний пункт статуту радіостанції, що забороняє її працівникам вступати до політичних організацій.

При цьому скаржник заявив, що є членом опозиційної партії «Яблуко». У самій партії це назвали провокацією. Її лідер Сергій Мітрохін заявив, що, якщо скаржник дійсно є її членом, то його негайно виключать.

Учора головний акціонер «Еха Москви», російський холдинг «Газпром-Медіа», споріднений із підконтрольним державі газовим монополістом «Газпромом», висунув вимогу достроково розпустити раду директорів радіостанції, пояснивши її «внутрішньокорпоративними процедурами» й заявивши, що зміни в керівництві не вплинуть на редакційну політику. У радіостанції заявляють, що це має на меті «взяти під контроль» її висвітлення підготовки і проведення президентських виборів 4 березня, в яких, як вважають, переможе нинішній прем’єр-міністр Володимир Путін.

Минулого місяця Путін заявляв, що «Ехо Москви» його «обливає лайном зранку до вечора».
XS
SM
MD
LG