Доступність посилання

ТОП новини

Луценко не вважає себе винним, не кається і не хоче жалості


Колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявив сьогодні на судовому процесі над ним у Печерському районному суді Києва, що «не потребує жалості» і нічого не просить у суду. Він додав, що не кається, бо «не має за що каятися», і «не бачить ніякого злочину», який він скоїв би.

Луценко повторив, що, на його думку, жодне з висунених йому обвинувачень не доведене. За його словами, звинувачення посилається на «сфабриковані» докази досудового слідства, які не можуть бути доказами в суді.

Раніше сьогодні колишній міністр заявляв, що прокуратура «фактично не використала жодного доказу, отриманого під час судового слідства», й базує натомість свої звинувачення на «свідченнях, сфальсифікованих під час досудового слідства».

Так само не визнав себе винним і його колишній водій Леонід Приступлюк.

Сьогодні ввечері суд завершив судові дебати. Завтра, як очікують, Луценко має виступити зі своїм останнім словом.

Після закінчення засідання прокурор Віктор Клименко заявив журналістам, що стадія судових дебатів «не дає підстав сумніватися в обґрунтованості звинувачень».

Учора сторона державного обвинувачення у справі попросила суд засудити Юрія Луценка до 4 років і 6 місяців позбавлення волі, а його колишнього водія Леоніда Приступлюка до 3 років позбавлення волі умовно. Захист Луценка попросив суд ухвалити виправдальний вирок.
XS
SM
MD
LG