Доступність посилання

ТОП новини

Янукович вимагає економічно обґрунтованого рівня житлово-комунальних тарифів


Президент України Віктор Янукович вимагає, щоб до кінця цього року тарифи на житлово-комунальні послуги відповідали економічно обґрунтованому рівню. Про це глава держави заявив сьогодні на засіданні Ради регіонів.

Президент відзначив, що це питання перебуває у сфері діяльності Комісії з регулювання тарифів і місцевих влад.

Він зазначив, що необхідно створити механізми і знайти кошти для оновлення комунальної інфраструктури. Янукович також закликав голів обласних адміністрацій до виконавської дисципліни.

«Переважна більшість голів обласних державних адміністрацій орієнтується і своєчасно робить висновки по тих реформах, які ми розпочали. Але є й такі, які очікують, як кажуть, коли «півень прокукурікає чи клюне в одне місце». Чекати на це не треба, шановні колеги», – наголосив Президент.

За даними Прем’єр-міністра України Миколи Азарова, за 2011 рік квартплата в середньому в Україні зросла більш як на 8 відсотків. У профільному парламентському комітеті зауважують, що нинішні тарифи все одно значно нижчі за собівартість послуг для споживачів.

Приведення житлово-комунальних тарифів у відповідність із ринковою вартістю послуг у ЖКГ є однією із вимог Міжнародного валютного фонду до України – для відновлення кредитної програми.
XS
SM
MD
LG