Доступність посилання

ТОП новини

Янукович: кандидатуру Порошенка на міністра економіки запропонував Азаров


Кандидатуру Петра Порошенка на посаду міністра економічного розвитку і торгівлі запропонував Прем’єр-міністр Микола Азаров, заявив Президент Віктор Янукович, як його цитує сьогодні прес-служба голови держави.

Як сказав Президент у телевізійному інтерв’ю, що вийде в ефір у суботу і в неділю, він уже мав коротку бесіду з Порошенком, під час якої той стисло виклав своє бачення організації роботи Міністерства економіки та власних кроків як його керівника.

За словами Януковича, він залишився загалом задоволеним тим, що почув попередньо, і тепер очікує від Порошенка письмового викладу його плану дій на посаді міністра.

Раніше сьогодні лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що міністром економічного розвитку і торгівлі вже призначений Петро Порошенко і що це «офіційна інформація». Водночас на сайті Президента документів про це призначення не було.

Натомість у фракції «БЮТ-Батьківщина» заявили, що Петро Порошенко сказав депутатам від фракції, що відмовився від посади міністра економічного розвитку і торгівлі.

14 лютого Президент Віктор Янукович звільнив з посади першого віце-прем’єра – міністра економічного розвитку і торгівлі Андрія Клюєва і призначив його на посаду голову Ради національної безпеки і оборони (в 2005 році за Президента Віктора Ющенка її обіймав і Петро Порошенко).

Порошенко з 2007 року керує Радою Національного банку України, з жовтня 2009 до березня 2011 року очолював Міністерство закордонних справ.
XS
SM
MD
LG