Доступність посилання

ТОП новини

Одну зі справ проти Берлусконі закрили в Італії через давність


Суд у Мілані закрив у суботу справу проти колишнього прем’єр-міністра Італії Сільвіо Берлусконі за звинуваченнями в корупції у зв’язку з закінченням терміну давності в ній.

Раніше існували сумніви, як обчислювати цей термін. Прокуратура вважала, що він збігає в середині липня.

Захист колишнього прем’єра висловив невдоволення, заявивши, що сподівався на виправдання свого підзахисного. Самого Берлусконі в суді цього дня не було.

Берлусконі в цій справі звинувачували в тому, що він заплатив британському правникові суму в 600 тисяч доларів, щоб той збрехав, даючи свідчення в інших судових справах проти Берлусконі, які стосувалися його бізнесових інтересів. Колишній прем’єр заперечував це звинувачення.

Проти Берлусконі в судах Мілана розглядають іще кілька справ, серед яких є і справа щодо плати за секс неповнолітній мароканській повії.

75-річний Сільвіо Берлусконі, який пішов у відставку з посади голови уряду в листопаді минулого року, тричі був прем’єр-міністром Італії: у 1994–95 роках менш як протягом року, а відтак у 2001–06 і 2008–11 роках. Він є одним із найзаможніших людей Італії з активами на мільярди доларів США і власником чи співвласником низки компаній у галузі засобів інформації, фінансових послуг та страхування, а також власником футбольного клубу A.C. Milan. Він також був фігурантом цілої низки кримінальних справ, головним чином за звинуваченнями в фінансових зловживаннях, хабарництві чи корупції (кілька з них тривають досі) і кількох сексуальних скандалів.
XS
SM
MD
LG