Доступність посилання

ТОП новини

Тігіпко: «Сильна Україна» та Партія регіонів на з’їздах 17 березня розглянуть об’єднання


Лідер партії «Сильна Україна», віце-прем’єр-міністр у справах соціальної політики Сергій Тігіпко припустив у середу розпуск своєї політичної сили на з’їзді 17 березня і перехід її членів до Партії регіонів.

«17 березня відбудуться два з’їзди («Сильної України» та Партії регіонів), які вивчать це питання. Тому це правда», – сказав він журналістам на питання про можливість розпуску «Сильної України».

За його словами, які наводить агентство «Інтерфакс-Україна», в разі об’єднання партій ще зарано говорити про те, хто очолить передвиборчий список на вибори до Верховної Ради.

Відповідаючи на запитання, чи погодиться він очолити передвиборчий список Партії регіонів, Тігіпко сказав, що наразі перед ним інші завдання, зокрема, реалізація озвучених Президентом Віктором Януковичем нових соціальних ініціатив.

«Я щойно отримав велике задоволення від засідання Кабінету Міністрів. Тому що більшої соціальної комплексної програми, як сьогодні, за останні 20 років не було. В мене зараз голова болить про це. Треба думати, як реалізовувати ініціативи Президента. Якщо це буде реалізовано, тоді з задоволенням можна очолювати список», – сказав віце-прем’єр.

У вівторок народний депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко заявила, що Партія регіонів запропонувала «Сильній Україні» підписати політичну угоду, після чого «Сильна Україна» має ухвалити рішення на своєму з’їзді про саморозпуск і влитися у Партію регіонів на основі індивідуального членства. «Це наша традиція, всі наші політичні партнери, які будь-коли до нас приєднувалися, робили це таким чином. Для нас ця процедура знайома», – сказала депутат.

Як сказала Бондаренко, з партією «Сильна Україна» переговори закінчено, і в Партії регіонів сподіваються, що ніхто не змінить своїх позицій і домовленості залишаться чинними. За її словами, у Партії регіонів хотіли б, щоб і інші політичні партії взяли участь у процесі об’єднання.

Минулого року повідомляли про плани об’єднання з Партією регіонів, чи радше про приєднання до неї, партії «Сильна Україна» віце-прем’єра Сергія Тігіпка, а також Народної партії спікера Володимира Литвина. Потім розмови про об’єднання з Народною партією припинилися, «Сильна Україна» продовжила внутрішні дискусії про це.
XS
SM
MD
LG