Доступність посилання

ТОП новини

Німецькі лікарі кажуть, що Тимошенко треба лікувати за межами колонії


Німецькі лікарі, які у складі міжнародної медичної комісії обстежували стан здоров’я колишнього прем’єра Юлії Тимошенко, заявляють про необхідність терміново лікувати її, інформує сьогодні сайт партії «Батьківщина», яку очолює Тимошенко, з посиланням на вчорашній прес-реліз німецької клініки «Шаріте» в Берліні.

«В результаті детального обговорення українські і німецькі лікарі досягли консенсусу відносно встановлення діагнозу. Вони одноголосно дійшли висновку, що пані Тимошенко хвора і потребує термінового лікування», – наголосили лікарі цієї клініки, які обстежували колишнього прем’єра в колонії в середині лютого, а позавчора повідомили про свої результати того обстеження в Києві.

Німецькі медики вказали на те, що необхідне лікування не могло б бути проведене у в’язниці відповідно до міжнародних стандартів у зв’язку зі своєю комплексністю, і підтвердили свою готовність і далі супроводжувати процес лікування, цитує сайт «Батьківщини» прес-реліз клініки.

У повідомленні нагадано, що «Генеральний прокурор України прямо висловив своє схвалення», а «з інших питань була досягнута угода про конфіденційність».

Державна пенітенціарна служба, повідомляючи про цю саму зустріч із німецькими фахівцями в Києві, наголошувала на іншому моменті їхнього висновку, що німецькі лікарі не рекомендують на даний час оперативного лікування Тимошенко.

А Генеральна прокуратура, повідомляючи про зустріч німецьких лікарів із Генпрокурором Віктором Пшонкою, інформувала про його запевнення, що українська сторона «буде всіляко сприяти» тому, щоб Тимошенко отримувала «необхідне їй лікування, а в разі потреби і поза межами Качанівської колонії».
XS
SM
MD
LG