Доступність посилання

ТОП новини

В Інституті соціології називають безпідставними звинувачення у розтраті коштів


Співробітники Інституту соціології НАН України заявляють про безпідставність висунутих Службою безпеки обвинувачень у розтраті бюджетних коштів. Про це співробітники інституту заявили на прес-конференції у Києві.

Заступник директора Інституту соціології, професор Микола Шульга розповів, що, незважаючи на негативну реакцію Президента Віктора Януковича, СБУ продовжує допитувати членів вченої ради інституту.

Водночас інший заступник директора Інституту соціології, професор Євген Головаха зазначив, що задоволений тим, що допити членів вченої ради інституту набули розголосу у суспільстві. «Коли ми отримали цей лист із запитом на всю вчену раду інституту, я вважав за доречне зробити це не таким підковдровим дійством, а чесним відкритим діалогом», – сказав він і додав, що українські соціологи останніми роками перебувають під великим тиском.

Старший науковий співробітник Інституту соціології, кандидат філософських наук Юрій Привалов на прес-конференції зазначив, що обвинувачення у розтраті коштів на адресу посадовців Центру соціальних експертиз є безглуздими. «Центру не потрібно з його репутацією, з його кадровим, професійним потенціалом красти гроші. Центр працює і заробляє ці гроші», – додав він. Привалов також повідомив, що наприкінці минулого року центр перевіряло Контрольно-ревізійне управління і «жодних суттєвих зауважень, а тим паче, докорів чи офіційних заяв про розтрату грошей від КРУ ми не отримали».

14 березня весь склад вченої ради Інституту соціології викликали на допит в СБУ. Пізніше в СБУ заявили, що співробітники інституту є свідками у справі, порушеній за фактом розтрати посадовцями Центру адаптації державної служби до стандартів ЄС Головного управління Державної служби України і дочірнього підприємства Інституту соціології НАН України «Центр соціальних експертиз» державних коштів у сумі понад 920 тисяч гривень.

Президент України Віктор Янукович розцінив як непрофесійний підхід випадок масового виклику на допит в СБУ групи учених-соціологів.
XS
SM
MD
LG