Доступність посилання

ТОП новини

Пенітенціарна служба: Тимошенко не пропонували ні пункції, ні блокади


Державна пенітенціарна служба повідомила, що на організованому сьогодні брифінгу для преси в Качанівській виправній колонії в Харкові, де перебуває колишня Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко, лікарі зазначили, що ніхто з медперсоналу установи чи залучених лікарів не пропонував їй провести спинно-мозкову пункцію чи паравертебральну блокаду в межах колонії. По-перше, цього немає у рекомендаціях іноземних фахівців, по-друге, у випадку з Тимошенко такі процедури є недоречними, повідомили лікарі.

На запитання журналістів лікарі, зокрема, зазначили, що за результатами обстеження та згідно з висновками і українських, і німецьких лікарів Тимошенко не потребує оперативного втручання або направлення до спеціалізованого лікувального закладу, мовиться в повідомленні.

Метою брифінгу також було надати можливість пресі пересвідчитись у наявності в колонії медичної апаратури і відповідного обладнання для лікування Тимошенко.

Раніше сьогодні захисник колишнього прем’єра, народний депутат Сергій Власенко, виступаючи в Верховній Раді, заявив, що декілька днів тому медики Качанівської колонії пропонували Юлії Тимошенко взяти у неї пункцію спинного мозку безпосередньо в камері, а потім пропонували зробити в камері блокаду – процедури, які, за його словами, робляться в умовах операційної кімнати спеціалізованої медичної клініки.

Крім того, Власенко заявляв, що німецькі лікарі рекомендували негайно почати лікування Тимошенко в стаціонарі спеціалізованої клініки поза межами колонії.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG