Доступність посилання

ТОП новини

У медкомісії Тимошенко здивовані заявами її захисника


Член міжнародної медичної комісії, яка оглядала колишнього Прем’єр-міністра Юлію Тимошенко, керівник відділення Інституту нейрохірургії Національної академії медичних наук України Євген Педаченко заявив сьогодні, що йому «щонайменше дивно» чути «достатньою мірою не мотивовані» слова захисника колишнього прем’єра Сергія Власенка, ніби ув’язненій пропонували зробити пункцію спинного мозку безпосередньо в камері Качанівської колонії.

Ці коментарі, з якими Власенко виступив сьогодні на засіданні Верховної Ради, «абсолютно не відповідають дійсності», наголосив Педаченко в інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна».

За його словами, такі рекомендації не містилися у висновках ні німецьких, ні українських лікарів, і в проведенні такої процедури немає необхідності ні з лікувальною, ні з діагностичною метою.

Крім того, коментуючи відмови Тимошенко від лікування, він зазначив, що можливість ефективного лікування визначається не лише лікарськими призначеннями, а й готовністю пацієнта їх виконувати. «Ця неодмінна умова лікувального процесу», – додав він.

Педаченко також сказав, що ніяких розбіжностей у діагнозах, які встановили українські та німецькі лікарі Тимошенко, немає.

Раніше сьогодні Сергій Власенко заявив, що декілька днів тому медики Качанівської колонії пропонували Юлії Тимошенко взяти у неї пункцію спинного мозку безпосередньо в камері, а потім пропонували зробити в камері блокаду – процедури, які, за його словами, робляться в умовах операційної кімнати спеціалізованої медичної клініки.
XS
SM
MD
LG