Доступність посилання

ТОП новини

Мінприроди вітає спецтехніку для допомоги тваринам


Міністр екології та природних ресурсів Микола Злочевський ознайомився сьогодні зі спецтехнікою, яка прибула в Україну з Австрії на реалізацію меморандуму між Мінприроди та міжнародною благодійною організацією «Чотири лапи» (Vier Pfoten International) про допомогу тваринам.

Як повідомила прес-служба міністерства, біля будинку Мінприроди для ознайомлення представлені 11 автомобілів, призначених для надання допомоги тваринам, зокрема, 3 мобільні клініки для вакцинації та стерилізації собак і 7 автомобілів для транспортування тварин.

Спецтехніка базуватиметься у містах проведення футбольного Євро-2012, але фактично буде використовуватись на всій території України. Зокрема, одна мобільна клініка для безпритульних собак від будинку Мінприроди одразу відправляється до Запоріжжя, повідомило міністерство.

«Дуже важливо, що зобов’язання які взяла на себе організація «Чотири лапи», виконуються, – заявив міністр. – Із боку Мінприроди надаватиметься максимальна організаційна підтримка для реалізації нашого спільного проекту».

Іще одна спецмашина, мобільна амбулаторія для медичної допомоги та перевезення ведмедів, базуватиметься в Центрі реабілітації ведмедів у національному природному парку «Синевір» у Закарпатті. Від будинку Мінприроди мобільна амбулаторія відправиться у Хмельницьку область, щоб перевезти хворого ведмедя з приватного цирку в Центр реабілітації.

На реалізацію меморандуму між Мінприроди та міжнародною благодійною організацією «Чотири лапи» планується приїзд 120 спеціалістів з 11 країн світу, які будуть працювати спільно з українськими ветеринарами. Вони будуть здійснювати стерилізацію та вакцинацію, надавати тваринам медичну допомогу.

Цей меморандум був підписаний на початку лютого.

Останнім часом захисники тварин вказують, зокрема, на знищення безпритульних собак в Україні напередодні Євро-2012.
XS
SM
MD
LG