Доступність посилання

ТОП новини

Генпрокуратура перевіряє Міносвіти через імовірну закупівлю підручників за завищеними цінами


Генеральна прокуратура України організувала перевірку у Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України щодо оприлюднених у засобах масової інформації фактів закупівлі цим відомством підручників для учнів 1 класів за завищеними цінами. Про це йдеться у повідомленні прес-служби, оприлюдненому на сайті Генпрокуратури.

«Надано відповідне доручення Державній фінансовій інспекції України. Хід перевірки перебуває на контролі Генерального прокурора України», – йдеться у повідомленні.

27 березня видання «Наші гроші» з посиланням на «Вісник державних закупівель» повідомило, що 19 березня державна установа «Інститут інноваційних технологій і змісту освіти» та Міносвіти уклали угоду про закупівлю підручників для 1 класу на суму 61,13 мільйона гривень.

Як пізніше написала у своєму зверненні до Генпрокурора депутат-нунсівець Лілія Григорович повідомила, що, зокрема, вартість друку одного підручника з української мови за результатом укладеної домовленості складає 647 гривень за примірник.

У Міносвіти у відповідь на оприлюднення депутатського звернення назвали інформацію, оприлюднену у ньому, недостовірною і некомпетентною.
XS
SM
MD
LG