Доступність посилання

ТОП новини
25 листопада 2020, Київ 00:51

Тимошенко лікуватимуть у центральній клінічній лікарні «Укрзалізниці» в Харкові – МОЗ


Лікування колишнього прем’єра Юлії Тимошенко відбуватиметься в умовах спеціалізованого стаціонару в одному із багатопрофільних медичних закладів міста Харкова, зокрема у Центральній клінічній лікарні «Укрзалізниці» у відділенні патології хребта та переферійної нервової системи. Про це йдеться у повідомленні, оприлюдненому на сайті Мінохорони здоров’я.

Як інформують у відомстві, матеріально-технічна база лікарні «повністю відповідає всім вимогам, висловленим спеціалістами із Німеччини та узгодженим усіма спеціалістами медичної комісії Міністерства охорони здоров’я».

«В лікарні є можливість повністю виконати рекомендації відносно медикаментозного лікування, у тому числі за необхідності селективного введення лікарських засобів безпосередньо до ділянки патологічного процесу», – наголошують у Мінохорони здоров’я.

Окрім цього, йдеться у повідомленні, в закладі «відпрацьовані питання щодо застосування сучасних, визнаних й іноземними фахівцями, методик із використанням найновішого фізіотерапевтичного обладнання».

Генпрокуратура України сьогодні поінформувала, що очільник відомства Віктор Пшонка дозволив лікування Юлії Тимошенко за межами колонії, в якій вона нині відбуває покарання. Захисник колишнього прем’єра Сергій Власенко натомість наголосив, що, на його думку, клініку для лікування Тимошенко мають визначати німецькі лікарі, які раніше її обстежили.

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

Recommended

XS
SM
MD
LG