Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко лікуватимуть у центральній клінічній лікарні «Укрзалізниці» в Харкові – МОЗ


Лікування колишнього прем’єра Юлії Тимошенко відбуватиметься в умовах спеціалізованого стаціонару в одному із багатопрофільних медичних закладів міста Харкова, зокрема у Центральній клінічній лікарні «Укрзалізниці» у відділенні патології хребта та переферійної нервової системи. Про це йдеться у повідомленні, оприлюдненому на сайті Мінохорони здоров’я.

Як інформують у відомстві, матеріально-технічна база лікарні «повністю відповідає всім вимогам, висловленим спеціалістами із Німеччини та узгодженим усіма спеціалістами медичної комісії Міністерства охорони здоров’я».

«В лікарні є можливість повністю виконати рекомендації відносно медикаментозного лікування, у тому числі за необхідності селективного введення лікарських засобів безпосередньо до ділянки патологічного процесу», – наголошують у Мінохорони здоров’я.

Окрім цього, йдеться у повідомленні, в закладі «відпрацьовані питання щодо застосування сучасних, визнаних й іноземними фахівцями, методик із використанням найновішого фізіотерапевтичного обладнання».

Генпрокуратура України сьогодні поінформувала, що очільник відомства Віктор Пшонка дозволив лікування Юлії Тимошенко за межами колонії, в якій вона нині відбуває покарання. Захисник колишнього прем’єра Сергій Власенко натомість наголосив, що, на його думку, клініку для лікування Тимошенко мають визначати німецькі лікарі, які раніше її обстежили.
XS
SM
MD
LG