Доступність посилання

ТОП новини

Мітт Ромні – переможець на первинних республіканських виборах у США


Нью-Йорк – У Сполучених Штатах в рамках передвиборної президентської кампанії відбулася чергова серія первинних виборів (праймеріз) серед членів Республіканської партії. Вибори пройшли у штатах Вісконсин і Меріленд, а також у Вашингтоні, столиці США. Чотири політичні діячі беруть участь у перегонах за право стати кандидатом на президентських виборах у листопаді і протистояти чинному президентові Бараку Обамі. Але після цих трьох первинних виборів стало зрозуміло, що кандидатом буде Мітт Ромні, успішний бізнесмен, колишній губернатор штату Масачузетс. Він переміг в усіх трьох праймеріз.

Мітт Ромні упевнено переміг як у Вісконсині й Меріленді, так і у Вашингтоні. Номінально, щоправда, перегони триватимуть ще декілька тижнів, але фактично вони лише підтвердять уже відоме.

Ані Рік Санторум, колишній сенатор від Пенсильванії, ані Ньют Гінгріч, колишній спікер Палати представників Конгресу, ані конгресмен Рон Пол не мають реальних шансів на успіх.

Ромні, даючи інтерв’ю після перемоги на трьох останніх праймеріз, вже навіть і не згадував про суперників-однопартійців.

Він виступав у ролі, хоча й не проголошеного, але певного кандидата республіканців і почав фронтальний наступ на президента-демократа Барака Обаму.

Президент вдасться до атаки, щоб дискваліфікувати в очах виборців нашого кандидата, яким, очевидно, буду я
Мітт Ромні
«Президент не може похвалитися своїми досягненнями, заявив Ромні, отож, він буде намагатися відвернути від себе критику і вдасться до атаки з тим, щоб дискваліфікувати в очах виборців нашого кандидата, яким, очевидно, буду я».

Рік Санторум не складає зброю

Тим часом, не демократ Обама, а якраз республіканець Рік Санторум намагається дискваліфікувати Ромні. Санторум посилює свої атаки, хоча у Меріленді за нього проголосували 27% виборців, а за Ромні – 53%, за попередніми даними.

Менше з тим, «перегони не закінчено», – запевняє претендент. Він критикує лідерів Республіканської партії за те, що підтримують поміркованого центриста Ромні, а не принципового консерватора Санторума.

Нічого не закінчено. Боротьба триває
Рік Санторум
Виступаючи у Вісконсині, колишній сенатор ремствував на те, що «увесь істеблішмент і вся преса співають одну й ту ж пісню, мовляв, усе закінчено, усе закінчено. Нічого не закінчено, – стверджує колишній сенатор. – Боротьба триває».

Опитування виборців після голосування показало, що 8 із 10 вважають Мітта Ромні президентським кандидатом від Республіканської партії.

Я не збираюся перетворювати Америку
Мітт Ромні

Він і звучав як кандидат, виступаючи у Вісконсині після перемоги:«Я не збираюся перетворювати Америку. Я прагну відновити в Америці економічні цінності, обмежений уряд і все те, що зробило нас прикладом для світу».

Попереду в республіканців – праймеріз у таких важливих штатах, як Каліфорнія і Нью-Йорк.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG