Доступність посилання

ТОП новини

Ініціатива «Першого грудня» збереться на Національний круглий стіл


У четвер, 5 квітня, у Києві учасники ініціативної групи «Першого грудня» зберуться на Національний круглий стіл. Філософи, громадські діячі, експерти, діячі культури говоритимуть про місію інтелігенції та вільних людей України, про світові виклики і головні проблеми країни в гуманітарній, економічній та суспільно-політичній сферах. Тема зібрання – «Світові виклики та сучасний стан розвитку України».

На засіданні виступлять Іван Дзюба, кардинал Любомир Гузар, Мирослав Маринович, Мирослав Попович, Євген Сверстюк.

У четвер, 5 квітня, з 10.00 до 12.00 на сайті Радіо Свобода здійснюватиметься пряма трансляція пленарного засідання ініціативи «Першого грудня» на тему «Світові виклики та сучасний стан розвитку України».

За словами організаторів, Національний круглий стіл під гаслом «Вільна людина у вільній країні» стане новим інститутом, що започатковує демократичний процес вираження суверенної волі народу України через свідому комунікацію і співпрацю вільних людей.

Як повідомив раніше на прес-конференції кардинал Любомир Гузар, на цьому етапі ініціативна група «Першого грудня» визначила пріоритетом налагодження широкого суспільного діалогу, а за його результатами можна буде вийти на відверту розмову з політиками щодо майбутнього країни.

Ініціативна група «Першого грудня» створена в 20-ту річницю референдуму. До складу групи входять В’ячеслав Брюховецький, Богдан Гаврилишин, Семен Глузман, Володимир Горбулін, Любомир Гузар, Іван Дзюба, Мирослав Маринович, Мирослав Попович, Євген Сверстюк, Вадим Скуратівський, Ігор Юхновський.
XS
SM
MD
LG