Доступність посилання

ТОП новини

Платіні занепокоєний рівнем цін в українських готелях


Президент УЄФА Мішель Платіні заявив, що УЄФА занепокоєний високим рівнем цін у готелях України напередодні Євро-2012.

«Ми дещо хвилюємося щодо підвищення цін в українських готелях, але є влада, яка, я думаю, зможе врегулювати це питання», – сказав Платіні під час брифінгу на стадіоні «Арена-Львів» у четвер.

Він також сказав, що до нього звертаються французькі журналісти й говорять, що в Україні надто високі ціни в готелях, які відлякують їх.

Водночас віце-прем'єр України Борис Колесніков зазначив, що журналісти могли би поцікавитись у власників готелів, чому напередодні Євро-2012 ціни зросли в кілька разів, і порадив провести з цього приводу журналістське розслідування.

Крім того, Платіні наголосив, що під час наради наглядової ради в четвер в УЄФА обговорювалися ті деталі, які ще залишається доопрацювати в процесі підготовки до Євро-2012.

Як повідомлялося, Президент України Віктор Янукович доручив віце-прем'єру, міністру інфраструктури Україна Борису Колеснікову та міністру економічного розвитку й торгівлі Петру Порошенку вжити заходів для приведення цін на готельні послуги до економічно обґрунтованого рівня.

За інформацією Всеукраїнської спілки громадських організацій «Рада з питань туризму і курортів», деякі українські готелі на період Євро-2012 завищують ціни в 10-12 разів порівняно зі звичайними.
XS
SM
MD
LG