Доступність посилання

ТОП новини

Україна розглядає Йорданію як важливого партнера – Янукович


Україна розглядає Йорданію як важливого партнера на Близькому Сході, заявив сьогодні Президент Віктор Янукович, який перебуває з візитом у цьому близькосхідному королівстві.

«Цей візит дасть новий поштовх у наших відносинах, і взаємний інтерес буде тільки зростати», – сказав він під час українсько-йорданських переговорів у розширеному складі.

Президент, крім того, зазначив, що Україна зацікавлена у співпраці з Йорданією в авіаційній, космічній, машинобудівній, електроенергетичній, транспортній, сільськогосподарській, військовій та науково-технічній галузях.

У перебігу візиту він зустрівся сьогодні з королем Йорданії Абдаллою II, а також прем’єр-міністром та спікерами обох палат парламенту країни.

У присутності голів держав сторони підписали низку двосторонніх документів, серед яких угоди про співпрацю в сфері професійної освіти, сільського господарства тощо.

Президент Віктор Янукович сьогодні і завтра здійснює до Йорданії офіційний візит. У його планах – також участь у роботі українсько-йорданського бізнес-форуму.
XS
SM
MD
LG