Із понад 80 страхових компаній, котрі мають право продавати українцям поліси «автоцивілки», повністю довіряти можна лише 16. Як інформують експерти «Ізвєстій в Україні», кожна десята страхова компанія не відповідає стандартам діяльності або взагалі приховує інформацію про себе. Понад третина страховиків б’ють рекорди з кількості скарг не лише у клієнтів, але й колег зі страхового ринку. Конкретні назви цих компаній видання публікує в матеріалі «Страхова терапія, або Що приховують від клієнтів українські страхові компанії».
В рамках реформи в медичній галузі, про яку МОЗ оголосило торік, нині
в Україні здійснюється спроба реформування психіатричної допомоги. Як інформує газета «День», нині допомоги психіатрів потребує понад мільйон українців, і тільки кожен п’ятий звертається за допомогою. Дітей, які потребують консультації фахівця чи допомоги, теж не меншає: приблизно три відсотки мають потребу в постійному відвідуванні лікаря. Про те, як зробити доступною психіатричну допомогу в Україні йдеться в статті «Як не нашкодити тим, у кого болить душа?»
Про байдужість державних структур до здоров’я дітей пише газета «Голос України». Видання наголошує, що двох шкільних уроків фізкультури на тиждень вочевидь замало, щоб покращити фізичну форму учнів. До того ж, ще робляться спроби обмежити фізичне навантаження, відсторонити окремих учнів від фізкультури, ліквідувати контрольні нормативи. Видання нагадує, що завдання школи – не тільки дати знання з того чи іншого предмета, а й виховати здорову людину, придатну до життя і праці.