Доступність посилання

ТОП новини

Єфремов: об’єднання опозиції – це ошукування виборців


Народний депутат України, голова парламентської фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що об’єднання опозиції має бути направлене на ефективну роботу для розвитку держави, а не, за його словами, на ошукування виборців. Про це повідомляє прес-служба Партії регіонів.

«Кілька місяців тому я запропонував нашим колегам з опозиції об’єднатися. І мене б радувало, якби дійсно опозиційні політичні сили об’єднувалися, при цьому не ошукуючи своїх виборців», – відзначив політик.

Єфремов нагадав, що при об’єднанні Партії регіонів і партії «Сильна Україна» Сергій Тігіпко відверто заявив, що його політсила вливається у Партію регіонів, вони хочуть спільно працювати щодо розвитку держави, а «Сильна Україна» буде ліквідована.

«А те, що сьогодні відбувається з «Батьківщиною» і «Фронтом змін», об’єднанням не назвеш. Вони говорять, що об’єднуються, і на цей період Арсеній Яценюк вийде з «Фронту змін», але при цьому «Фронт змін» далі існуватиме. Потім, коли вони прийдуть до парламенту, відокремляться по фракціях», – відзначив депутат.

Він також нагадав, що такий приклад об’єднання вже був в історії українського парламенту – з «Нашою Україною», коли політичні сили, за його словами, не відповідали за свої дії. «Мені здається, що це не те об’єднання, яке могло б принести користь опозиції», – заявив регіонал.

У понеділок, 23 квітня, 6 опозиційних партій оголосили про своє об’єднання для участі в парламентських виборах, а саме формування спільного списку на виборах та узгодження своїх кандидатів у мажоритарних округах .
XS
SM
MD
LG