Доступність посилання

ТОП новини

Євро-2012: одна особа – один квиток


«На стадіонах охорону та безпеку будемо здійснювати у тісній співпраці з Управлінням державної охорони практично на всіх матчах» – Маркіян Лубківський
Київ – За два тижні продажу не через інтернет, а «вживу», уже реалізовано понад 40 тисяч квитків на матчі Євро-2012. При цьому, згідно з правилами УЄФА, одна особа може придбати лише один квиток. Про це розповів у понеділок на прес-конференції директор турніру Євро в Україні Маркіян Лубківський. Він повідомив журналістам і про особливості заходів із безпеки під час проведення матчів Євро-2012 в Україні.

Так, згідно з інформацією УЄФА, найбільшу кількість уболівальників на матчі Євро-2012 «відряджають» Швеція, Німеччина, Росія та Ірландія. Найбільш серйозно до турніру готуються футбольні фани з Хорватії та Англії. І цих уболівальників найменше цікавлять бадьорі звіти урядовців, міських чиновників та футбольних функціонерів Польщі та України, які рапортують про готовність прийняти учасників та гостей турніру. Нормального футбольного фаната турбує питання: як потрапити на матч улюбленої команди? Або – де подивитися матч?

Директор турніру в Україні Маркіян Лубківський обіцяє: сотні тисяч уболівальників не матимуть проблем ані з проїздом, ані з тим, щоб потрапити на стадіон. До їхніх послуг, за наявності омріяного квитка, безкоштовний проїзд містом у громадському транспорті, належне обслуговування на стадіоні та безпечний перегляд матчу. До того ж, на гостей турніру чекають різноманітні музичні програми та кулінарні фестивалі у фан-зонах приймаючих міст.

Програма «Last Minute»: як придбати квиток на матч в останню хвилину

УЄФА запропонувало уболівальникам спеціальну програму для купівлі квитків.
Квитки пропонують до продажу за принципом «живої черги» – залежно від наявності квитків на той чи інший матч
Маркіян Лубківський

«Сьомого травня УЄФА відкрив програму продажу квитків «в останню хвилину» (Last Minute) у приймаючих містах. Квитки пропонують до продажу за принципом «живої черги» – залежно від наявності квитків на той чи інший матч. Ця програма дає можливість придбати одні з останніх квитків на турнір УЄФА Євро-2012 у Польщі та в Україні», – розповів Маркіян Лубківський.

За правилами УЄФА щодо відвідин футбольних матчів європейського рівня діє принцип: «одна особа – один квиток». За словами Лубківського, навіть якщо тато-уболівальник бере на матч малюка віком до трьох років, – він для маленького «фана» має придбати окремий квиток. Не менш суворі правила – для тих, хто повсюди ходить із охороною, зауважив Лубківський.
На стадіонах охорону та безпеку будемо здійснювати у тісній співпраці з Управлінням державної охорони практично на всіх матчах
Маркіян Лубківський

«Якщо хтось бажає провести свою охорону, то ці люди мають для охоронців придбати квитки. Другий варіант: охоронцям буде запропоновано залишитись на стадіоні у спеціально виділених кімнатах, і зачекати, доки особа, яку вони охороняють, перегляне матч. Такі правила УЄФА. На стадіонах охорону та безпеку ми будемо здійснювати у тісній співпраці з Управлінням державної охорони практично на всіх матчах», – зазначив Маркіян Лубківський.

Безпеку на стадіонах забезпечуватимуть стюарди та спеціалісти з приватних охоронних компаній, обраних УЄФА у Польщі та в Україні. Довкола стадіонів у всіх приймаючих містах за безпеку відповідають правоохоронці.

Заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Лекар повідомив, що працівники відповідних підрозділів МВС, разом із польськими колегами, проходили спеціальне навчання та тренування – їхніми вчителями були поліцейські з Австрії та Німеччини, які раніше працювали на міжнародних спортивних турнірах.

Щодо моніторингу поточної ситуації та визначення рівня безпеки у приймаючому місті, то цим займаються експерти Антитерористичних центрів, які з квітня працюють у Києві та Варшаві, повідомив Лубківський.

Футбол і демократія: проблема хулів

Миролюбно налаштованим уболівальникам не варто боятися вболівальників-хуліганів: УЄФА обіцяє, що після закінчення матчів футбольні хулігани не влаштовуватимуть бійок – вони просто не потраплять на матчі Євро. Так, організатори турніру склали «чорний список» радикально налаштованих фанів. Як наголосив Лубківський, «вони не зможуть потрапити ні в Україну, ні в Польщу ще на етапі виїзду зі своєї країни, за ними у ці дні уважно спостерігають місцеві правоохоронці».

Отже, за даними УЄФА, турнір Євро-2012 має усі шанси бути успішним, але багато що залежить не лише від організаторів, а саме від учасників, від тих, хто виборюватиме Кубок Європи на футбольних полях України та Польщі.

За даними, наведеними нещодавно експертами УЄФА, більшість українців та поляків розраховують на успіх першості Європи з футболу. Але сподівання на перемогу збірних команд Польщі та України плекає меншість респондентів.

Читайте більше тут:

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG