Доступність посилання

ТОП новини

Фантом у Борисполі або Інфраструктурні ігри влади


28 травня президент і його оточення поставили чергову "птичку" у списку" покращення вже сьогодні" - було урочисто відкрито довгоочікуваний Термінал D аеропорту Бориспіль. Найбільший, найнадійніший, найсучасніший, та інші "най-" - такими епітетами нагороджували термінал окозамилювачі від влади.

Про те, що, наприклад, у термінала немає навіть паркінгу, не було сказано взагалі. Цей термінал - гордість Колесникова, який достойно завершив інфраструктурний дерибан найбільшого аеропорту України та звітував про 100% підготовку України до Євро 2012.

І усі ми були б раді видатній події, але не так сталося, як гадалося. Вчора, коли проводилися довгоочікувані матчі Євро 2012 у групі D, дуже багато авіарейсів було затримано. Постраждали вболівальники, які летіли з Києва до Донецька на матч Англії з Францією. Серед пасажирів, які летіли до Донецьку, був навіть посол Великої Британії Лі Тернер. А співробітникам нашої компанії довелося до 14:50 чекати туристів з Польщі, які їхали у Київ на матч України зі Швецією, хоча рейс із Варшави мав прибути о 12:00.

За інформацією сайту аеропорту Бориспіль, під час проведення Євро 2012 можливі зміни у розкладі польотів тому, що на 25% збільшується навантаження аеропорту. Так, зміни можливі, але ж чому у розкладі аеропорту немає рейсів, що здійснюються з/до Терміналу D? На фото чітко видно, що усі рейси здійснюються виключно через термінали B та F. Отже, Колесников знову відпрацював схему "закопування" грошей у велетенські проекти, як це сталося з потягами Hyundai та іншими інфраструктурними об'єктами в Україні. Термінал D відкрито виключно на час проведення Євро 2012 для дещиці чартерних рейсів, якими прибувають чиновники УЄФА, а потім його знову закривають для подальшого відмиву інфраструктурних грошей з дербюджету. А прості вболівальники повинні терпіти затримки рейсів саме тому, що не всі гроші з держбюджету на Термінал D аеропорту Бориспіль ще освоєно...

Олександр Файнін, президент Всеукраїнської молодіжної туристичної асоціації


Київ Євро-2012: Фан-зона для вболівальників чи гетто для мешканців центру?

далі

Чи приїдуть шведи до Києва?

Шведський табір на Трухановому острові нагадує руїни Києва після Другої світової… далі

Думки, висловлені в розділі «Блоги», передають погляди самих авторів і не конче відображають позицію Радіо Свобода
XS
SM
MD
LG