Доступність посилання

ТОП новини

Німецький лікар іще не знає, чи зможе Тимошенко брати участь у суді 25 червня


Плакати прихильників Тимошенко біля клініки в Харкові, фото 25 травня 2012 року
Лікар берлінської клініки «Шаріте» Анетт Райссгауер заявила сьогодні, що про можливість участі колишнього Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко в судовому засіданні 25 червня вирішуватимуть завтра.

Як сказала вона журналістам біля лікарні в Харкові після зустрічі з Тимошенко, завтра буде огляд колишнього прем’єра, за результатами якого це й вирішать.

Райссгауер також іще не знає, як довго пробуде в Харкові цього разу. За її словами, вона має зворотній квиток із відкритою датою і повертатиметься, можливо, наступного понеділка чи середи.

Анетт Райссгауер, яка знову прибула до Харкова раніше сьогодні, вже перебувала в Харкові для лікування Юлії Тимошенко з 21 по 27 травня.

Німецькі лікарі з клініки «Шаріте» в Берліні чергуються біля колишнього прем’єра, а на час своєї відсутності складають плани її лікування, бо, як заявляє Тимошенко, українським медикам вона не довіряє.

25 червня в Київському районному суді Харкова має продовжитися судове засідання у справі щодо порушень у діяльності корпорації «Єдині енергетичні системи України», яку Юлія Тимошенко очолювала у 1995–1997 роках.

19 червня Державна пенітенціарна служба повідомила, що керівництво Качанівської виправної колонії отримало листа від судді Київського райсуду про виклик на 25 червня Тимошенко до суду для участі в цьому судовому процесі, у зв’язку з чим комісія МОЗ рекомендує Київському райсудові Харкова створити належні умови для перебування там Тимошенко.

Крім того, 26 червня в Вищому спеціалізованому суді України з розгляду цивільних і кримінальних справ мають розглядати касаційну скаргу на вирок Юлії Тимошенко у «газовій справі». Вона вже просила розглядати цю справу без її участі.

11 жовтня 2011 року Печерський районний суд Києва засудив Тимошенко до семи років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів із Росією в 2009 році.

Вона відбуває покарання в Качанівській виправній колонії в Харкові від кінця грудня минулого року. З квітня Тимошенко перебуває на лікуванні в центральній клінічній лікарні № 5 «Укрзалізниці» у Харкові.
XS
SM
MD
LG