Доступність посилання

ТОП новини

Опозиція Грузії звинувачує владу через арешт сателітних телеантен


Поліція Грузії оточує один зі складів Global TV у Тбілісі на початку арешту сателітних антен 21 червня 2012 року
У Грузії опозиційна коаліція «Грузинська мрія» мільярдера Бідзіни Іванішвілі звинуватила сьогодні владу країни в намаганні «зберегти інформаційний вакуум» і не дати населенню країни можливості «отримати об’єктивну інформацію» після того, як у країні арештували сателітні антени прихильної до опозиції телекомпанії.

Сьогодні ж Прокуратура Грузії повідомила про завершення арешту близько 300 тисяч іще не встановлених сателітних тарілок на складах телекомпанії Global TV, яка єдина в країні транслює в сателітному ефірі і в своїй кабельній мережі телевізійний «9-й канал», що належить дружині мільярдера-опозиціонера.

Ці антени компанія роздавала населенню безкоштовно, що суд раніше кваліфікував як порушення виборчого законодавства шляхом підкупу виборців напередодні парламентських виборів, що мають відбутися в Грузії в жовтні.

Через це суд у Тбілісі минулого тижня оштрафував Іванішвілі більш як на 126 мільйонів ларі (більш як на 625,5 мільйонів гривень); пізніше апеляційний суд удвічі зменшив суму штрафу.

Політична діяльність підприємця-мільярдера Бідзіни Іванішвілі та його руху «Грузинська мрія», що відверто заявляє про свою мету скинути президента Міхеїла Саакашвілі, наражається на численні дії органів влади Грузії, які карають його за звинуваченнями в численних порушеннях законів.
XS
SM
MD
LG