Доступність посилання

ТОП новини
01 грудня 2020, Київ 08:38

Стросс-Кан розлучився з дружиною – преса


Домінік Стросс-Кан любить жінок, на фото зі студентками Дипломатичної академії в Києві 4 квітня 2012 року
Колишній директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Домінік Стросс-Кан та його дружина протягом останніх 20 років Анн Сінклер розлучилися, повідомляє сьогодні французька преса.

За цими повідомленнями, Сінклер, журналістка і спадкоємиця великих статків, іще місяць тому попросила Стросс-Кана вибратися з їхнього помешкання в центрі Парижа.

63-річний Домінік Ґастон Андре Стросс-Кан відомий своїм нестриманим ставленням до жіночих принад, через що упродовж минулого року пережив цілу низку судових справ. Дружина весь той час публічно підтримувала його.

Проти Стросс-Кана нині розслідують справу у Франції, яка стосується його можливої причетності до мережі організованої проституції. Він визнає, що брав участь в інкримінованих йому оргіях, але, за словами його адвокатів, не знав, що користувався послугами саме повій.

Минулого року він мусив подати у відставку з посади керівника МВФ через інший секс-скандал: його звинувачували в намаганні зґвалтувати покоївку в нью-йоркському готелі. Цю справу врешті закрили, а Стросс-Кан заявляв, що секс там був суто добровільний. Через ту справу він втратив можливість кандидувати на президента Франції від Соціалістичної партії.

2008 року Стросс-Кана вже звинувачували в змушуванні до статевих відносин підпорядкованої йому працівниці МВФ, але тоді він обійшовся публічним вибаченням і залишився на посаді керівника фонду.

Проти нього розслідували й іншу справу: про спробу зґвалтування 2003 року – але її закрили через термін давності. У ній Стросс-Кан теж визнав, що здійснив сексуальне посягання.

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

Recommended

XS
SM
MD
LG