Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко відвезли на обстеження – агентство


Колишнього Прем’єр-міністра Юлію Тимошенко відвезли в вівторок під вечір на обстеження до центру променевої діагностики в тій же центральній клінічній лікарні «Укрзалізниці» № 5 у Харкові, де вона проходить лікування, повідомляє агентство «Інтерфакс-Україна».

За цим повідомленням, Тимошенко перевезли з корпусу, де вона лікується, до діагностичного центру машиною швидкої допомоги з тонованим склом.

За інформацією джерела в медичних колах, на яке посилається агентство, колишня прем’єр проходить ультразвукове обстеження.

У вівторок уранці Київський районний суд Харкова у зв’язку з відсутністю Юлії Тимошенко в суді постановив, що розгляд справи щодо діяльності корпорації «Єдині енергетичні системи України» неможливий, а тому слухання переноситься на 23 липня.

Наприкінці червня Київський районний суд Харкова призначив судово-медичну експертизу, щоб з’ясувати, чи може колишній прем’єр бути присутньою у суді в справі щодо корпорації ЄЕСУ, якою вона свого часу керувала. Експертизу мали здійснити до вівторка, 10 липня. Але Тимошенко відмовилася від огляду, і судово-медичні експерти заявили про потребу отримати додатковий час для складення висновків.

Тим часом не повідомляють, чи нинішнє обстеження стосується цієї експертизи, а чи процесу лікування колишнього прем’єра.
XS
SM
MD
LG