Доступність посилання

ТОП новини

США: афроамериканці обуреним гулом зустріли виступ Ромні


Нью-Йорк – Виступ президентського кандидата республіканців Мітта Ромні у Хьюстоні, на з’їзді Національної асоціації сприяння прогресу кольорового населення, аудиторія зустріла гулом. Ця асоціація є найстарішою афроамериканською організацією, яка завжди підтримує кандидатів Демократичної партії.

До чергових президентських виборів залишається менше чотирьох місяців і, як показують останні опитування громадської думки, Мітт Ромні за рівнем популярності наздогнав Барака Обаму.

Тим не менше, соціологи впевнено передрікають, що Обамі гарантовані голоси афроамериканців на виборах. Мітт Ромні, зі свого боку, стверджував, що економічна політика адміністрації президента Обами не сприяла поліпшенню становища найбідніших прошарків населення.

Республіканський губернатор демократичного штату

Мітт Ромні наголосив, що його, республіканця, 2003 року обрали губернатором виборці штату Масачусетс попри те, що вони були налаштовані переважно демократично.

Я сподіваюсь репрезентувати всіх американців, кожної раси, переконань і сексуальної орієнтації
Мітт Ромні
«Дев’яносто відсотків афроамериканців типово голосують за демократів, отож дехто дивується, навіщо цей республіканець... агітує афроамериканську громадськість? – запитав Мітт Ромні. – Причина та, що я сподіваюсь репрезентувати всіх американців, кожної раси, переконань і сексуальної орієнтації».

Ромні особливий наголос робив на своїх планах створення нових робочих місць. Йому стримано аплодували, але делегати обурено загули, заглушуючи промовця, коли Ромні казав про намір скасувати закон про медичне обслуговування, ухвалення якого вважають найбільшим успіхом Обами.

Я ліквідую кожну коштовну і неістотну урядову програму, яку виявлю... і це включає закон про медичне обслуговування
Мітт Ромні
«Я ліквідую кожну дорогу і неістотну урядову програму, яку виявлю... і це включає закон про медичне обслуговування. Я працюватиму в напрямку реформ і економії коштів (гул…)»

Дженніфер Керолл, віце-губернатор Техасу, афроамериканка, яка представляла Ромні на з’їзді афроамериканців, знизала плечима.

Публіка повинна була б оцінити його чесність, бо зі своєю програмою він виступає однаково перед кожною демографічною групою
Дженніфер Керолл
«Публіка повинна була б оцінити його чесність, бо зі своєю програмою він виступає однаково перед кожною демографічною групою, – зауважила Керолл. – Вони мусять бачити, звідки він походить».

Чотири роки тому на президентських виборах 95 відсотків афроамериканців віддали свої голоси Бараку Обамі. Він став першим чорношкірим президентом за всю історію США.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG